Jaki grzejnik wybrać?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z argumentami przemawiającymi za tym, by nabyć grzejniki Buderus Technika Grzewcza.

To fakt, że sporo osób przy zakupie grzejników kieruje się przede wszystkim kosztami. Przyczyną tego są na ogół niestety skromne fundusze przeznaczone na instalację centralnego ogrzewania. Ale czy na pewno warto tu na siłę ciąć koszta? Warto wiedzieć, że niska cena grzejników różnych marek, tzw grzejników hipermarketowych z czegoś się bierze. Być może wykorzystano niskiej jakości stal, może spawy są nietrwałe.

Grzejnik Buderus Logatrend

Należy zaznaczyć, że grzejniki marki Buderus cieszą się tak dużą popularnością w dużej mierze z uwagi na ich korzystny stosunek jakości do kosztu zakupu. Wyprodukowano je z dobrej jakości stali. Co bardzo istotne zastosowano wysokiej klasy lakier proszkowy, dzięki czemu farba tak łatwo nie odpada przy potencjalnych urazach. I co niezwykle ważne – farba jest odporna na wpływ podwyższonej temperatury wody w instalacji CO. W związku z tym nie zżółknie szybko, nawet, gdy przytrafi ci się czasem zagotować wodę w otwartej instalacji . Najtańsze grzejniki ze stali dość szybko rdzewieją, gdy są zamontowane w pomieszczeniu, gdzie jest podwyższona wilgotność powietrza, np. w garażu. Grzejniki Buderus z uwagi na wysokiej jakości powłokę tak łatwo nie skorodują.
Innym zdecydowanym walorem w/w grzejników jest wysoka trwałość blachy i spawów łączących elementy grzejnika. Dzięki czemu grzejnik będziemy bezawaryjnie użytkować przez całe lata. Dodatkowym, niewątpliwym atutem grzejników Buderus jest 10 letnia gwarancja producenta.

Related Post