Tapeta Casadeco

Zalety stosowania tapet dekoracyjnych

Jeżeli planujesz odświeżenie mieszkania i ciekawi cię jak w swojej aranżacji zastosować tapety to mam nadzieję, że zainspiruje cię ten artykuł.

Dzisiaj w bardzo wielu profesjonalnych aranżacjach wnętrz pojawiają się wszelkiego rodzaju niebanalne tapety . Nie ma się co temu dziwić, przecież tapeta może w niezwykły sposób odświeżyć każde mieszkanie. Możliwości tapet ściennych są w zasadzie nieskończone, granice zastosowań wyznacza tylko wyobraźnia nasza albo zatrudnionego projektanta oraz rzecz jasna budżet przeznaczony na zamówienie tapet dekoracyjnych.

Rozpiętość cen tapet w Polsce jest niezwykle duża. Możemy wyszukać tapety już nawet za 25 złotych za rolkę w promocjach w hipermarketach budowlanych oraz w internetowych sklepach z tapetami. Po przeciwległej stronie skali znajdziemy ekskluzywne dekoracje ścienne wykonane np. z włókien szklanych, lub panele naścienne – koszty tego typu produktów sięgają kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych. Najwięcej osób wykańczających mieszkanie nie jest jednak prędka zamawiać aż tak markowych tapet.

Tapeta w sześciany marki Casadeco
Tapeta w sześciany marki Casadeco

Marki tapet w Polsce
Co ciekawe dużo ludzi wybiera tapetę nie tylko wyszukując pasujący wzór, ale stricte z oferty jednego ulubionego producenta. Zazwyczaj jest tak, że odpowiada inwestorowi styl prezentowany przez różnych producentów tapet. Czasem kogoś mogła zachwycić jedna wybrana kolekcja jakiejś marki. W Polsce możemy nabyć m.in. marki: Casamance, Erismann, Coordonne, Zambaiti Parati, Studio 465, Deco4walls oraz Boras Tapeter . Bardzo popularną i cenioną marką jest też Emiliana Parati https://dobretapety.pl/tapety-emiliana-parati

A co z tapetami geometrycznymi?
Przeróżne wzory geometryczne także mają znakomite możliwości aranżacyjne. Do tych najmodniejszych jakby nie patrzyć deseni geometrycznych są tapety w pasy. Tapety tego typu mają na prawdę sporo zastosowań. Perfekcyjnie sprawdzą się słoneczne, pastelowe ciepłe duże pasy w aranżacji jasnej sypialni. Z kolei wąskie kolorowe paseczki potrafią nadać wnętrzu niepowtarzalnego ekskluzywnego charakteru..

Related Post