produkcja

(Untitled)

Wyspiańskiego 37, 62-800 Kalisz

Słoneczne Pole to rodzinna firma, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją kiszonek. Słoneczne Pole to marka gwarantująca najwyższą jakość i smak kiszonek. Jak mówią właściciele – za ich sukcesem stoi ich zaangażowanie i naturalne produkty. Sami zajmują się uprawą wszystkich warzyw: ogórków, kapusty, buraków, marchwi itd. Firma posiada własną kwaszarnie oraz zakład konfekcjonowania.

Słoneczne Pole
501509231
PASTA DIAMENTOWA. Mikro proszek diamentowy. Pasta polerska . Pasta do form. Pasta do metalu.

ul. Pomorska 28, 85-050 Bydgoszcz

Diamentowa pasta służy do docierania, szlifowania i polerowania. Producent wysokiej jakości tego produktu – PASTA-DIAMENTOWA.PL sprzedaje tego rodzaju wyrób w łatwych do używania strzykawkach lub praktycznych pojemnikach. Jest to produkt, który posiada wysokiej jakości mikro ziarno diamentu syntetycznego. Pasta diamentowa jest prosta i bezpieczna w stosowaniu. Cieszy się dużym powodzeniem w branży metalowej, motoryzacyjnej, jubilerskiej i innej. Stosowana jest między innymi na takich materiałach jak ferryt, żeliwo, aluminium, mosiądz, kamienie jubilerskie, miedź. Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy z firmą PASTA-DIAMENTOWA.PL

698107257
Platforma Mebli Egen

Słupia pod Bralinem 1
63-642 Słupia pod Bralinem

Potrzebujesz stołu, stolika kawowego 2w1, regału, szafek w stylu industrialnym? Sklep Platforma Mebli w szerokim wachlarzu ofertowym posiada różnorakie wyposażenie meblowe w nowoczesnym stylu industrialnym. Sprzedawane meble są wyjątkowo praktyczne. Płyta laminowana, z której składa się blat jest odporna na zadrapania oraz odporna na wysokie temperatury. Blat to między innymi: Dąb lefaks ciemny, Dąb Craft złoty, Bellato Szary, Czarny Molet. Elementy metalowe są pomalowane metodą proszkową na kolory czarny, ewentualnie także biały, srebrny lub modny złoty. Na stronie internetowej znajdziesz w sekcji stoły na przykład :
– stoliki rozkładane,
– stoły do jadalni,
– stoliki kawowe,
– stoły okrągłe,
– stoły rozkładane prostokątne,
– i wiele innych.
Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepowej.

787 083 714
RoyalBi Rowery i Części Cruiser

ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
tel. 513 021 777

e-mail: sklep@royalbi.pl
www: https://royalbi.pl/

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Royalbi prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową wyjątkowej marki rowerów. Nasze rowery Cruiser cechuje niebywały styl i wzór oraz staranność wykonania. Na pewno wpływa na to, między innymi, taki czynnik jak precyzyjne wykonanie każdego elementu.

Korzyści z wybrania oferty w Royalbi:
– możliwość zaprojektowania roweru według własnych upodobań,
– pewność posiadania najlepszych części w zakupionym rowerze,
– niepowtarzalny styl,
– polski produkt.
W ofercie są rowery damskie, męskie oraz dziecięce. Oprócz rowerów jest możliwość zakupu akcesoriów, takich jak:
bagażniki, zabezpieczenia, dzwonki, koszyki.

Podczas zakupów można się zdecydować na ratalną spłatę.
Istnieje możliwość bezpiecznej wysyłki za pomocą firmy kurierskiej.
Zachęcamy do wejścia na naszą stronę i zapoznania się z ofertą.