Lublin i okolice

Everte Biuro Rachunkowe

Everte to biuro rachunkowe działające w Lublinie od 2013 roku. Biuro oferuje kompleksową obsługę księgową dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz większych firm. Oferta obejmuje: rozliczenia podatkowe, obsługę kadrowo-płacową, usługi rachunkowe i finansowe. Księgowością firm zajmują się młode osoby z dużym doświadczeniem, nieustannie podnoszące swoje kwalifikacje. Skorzystaj z pomocy biura rachunkowego Everte jeśli:

  •  zakładasz firmę i chcesz szybko i bezproblemowo przejść przez etap rejestracji
  • prowadzisz firmę i nie radzisz sobie z prowadzeniem księgowości
  • zatrudniasz pracowników i potrzebujesz obsługi kadrowej
  • stoisz przed koniecznością wzięcia kredytu i zastanawiasz się nad swoimi możliwościami
  • chcesz rozwinąć firmę, szukasz nowych kierunków i potrzebujesz dokładną analizę finansowa firmy.

 

http://biuroeverte.pl/
81 440 45 81
Inserw, Autoryzowany Partner Handlowy Buderus

ul. Wyzwolenia 62, 20-368 Lublin

Firma Inserw działa na rynku lubelskim już  kilkanaście lat. Oferuje mieszkańcom Lublina i okolic usługi hydrauliczne: montaż kotłowni, montaż instalacji centralnego ogrzewania, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej itd. Fachowcy wykonują usługi szybko i bardzo dokładnie. Obok montażu wykonują także demontaż starej instalacji.  Inserw to także hurtownia hydrauliczna i sklep internetowy. Klienci mogą zakupić  wszystkie urządzenia grzewcze marki Buderus: kotły gazowe, grzejniki, podgrzewacze c.w.u., stacje uzdatniania wody, sterowniki i wiele innych, a także urządzenia i części potrzebne do montażu instalacji, czyli złączki kształtki itd.  Zapraszamy!

81 473 55 93
In-serwis

P.H.U. IN-SERWIS JACEK BOGUTA
ul. Koło 12
21-040 Świdnik

In-serwis
607 429 539
Jubiler – Pracownia Jubilerska Ziętek

Krakowskie Przedmieście 2, Lublin


20-002

Regionalna, rodzinna pracownia jubilerska w Lublinie. W ofercie rozmaita biżuteria na każdą okazję. Pracownia specjalizuje się także w naprawie biżuterii złotej oraz srebrnej. W sprzedaży ogromny asortyment obrączek ślubnych.

Zakład Stolarski DREWDOM

Zakład Stolarski DREWDOM
ul. Zielona 84
23-400 Biłgoraj

Zakład produkcyjno- usługowa Drewdom oferuje projekt, wykonanie oraz montaż schodów drewnianych na terenie województwa lubelskiego i nie tylko. Firma działa od ponad 30 lat. Powstała w roku  1986. Wieloletnie doświadczenie firmy jest gwarancją solidności, rzetelności i jakości. Zdobyte doświadczenie jest wykorzystywane do ulepsza procesu produkcyjnego, jak i montażowego.

 

Oferta Zakładu stolarskiego Drewdom:

  • schody drewniane klasyczne
  • schody drewniane nowoczesne
  • schody drewniane dywanowe
  • balustrady.

 

 

 

 

Drewdom
604 90 30 47
ZwiedzajLublin.pl

Zwiedzaj Lublin ze zwiedzajLublin.pl! Ciekawe trasy, niesamowite widoki i świetnie opowiedziana historia. Wycieczki indywidualne oraz grupowe – polecamy! Nasi przewodnicy doskonale znają miasto i jego tajemnice. Chętnie przybliżą je tym, którzy zechcą skorzystać z wycieczki. ZwiedzajLublin.pl jako pierwsze w Lublinie oferuje wycieczki indywidualne.

 

 

zwiedzajlublin.pl
690-042-172