Urządzanie domu z Targami Budowlanymi Styczeń 2018

Wybierając lub ulepszając projekt domu chcemy, żeby był jak najbliższy ideałowi. Musi odpowiadać potrzebom rodziny, być dobrze przemyślany, oraz mieścić się w budżecie. Po inspiracje i rozwiązania typu smart home, możemy się wybrać na targi branżowe. To wiarygodne i bogate źródło informacji z pierwszej ręki.

Pozwala nie tylko zorientować się jakie są trendy, ale również jakie rozwiązanie dobrze się sprawdzają. Dowiemy się również jakie są premiery i nowości w tematach nas najbardziej interesujących. Szczególnym doznaniem dla wszystkich wybierających się do Poznania pod koniec stycznia 2018 będą Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA.

Zaplanowano tam wiele prezentacji, seminariów i konkursów. To nie tylko przyjemna forma czerpania informacji z otoczenia ale świadoma inwestycja we własny projekt. Na targi zjedzie około 800 wystawców z całej Polski i zagranicy. Same liczby mówią za siebie.

Szczególny projekt eventu będzie stanowić wydzielona strefa DESIGN 4 SENSES czyli Scena Inspiracje znajdująca się w głównej części targów. Ze względu na swój niecodzienny charakter strefa ta będzie stanowić inspirację dla wszystkich gości, również architektów, projektantów czy inwestorów. Będzie zachęcać rozmaitymi prezentacjami i warsztatami.

Uczestnicy bez wątpienia bardzo szybko będą wstanie wydedukować jaki związek ma nazwa Strefy Design 4 Senses z samym miejscem. Cały projekt przewiduje prezentowanie najnowszych i skutecznych aranżacji i rozwiązań poprzez oddziaływanie na nasze cztery zmysły.

Wyodrębnione strefy

Strefa VisualStudio – oddziałuje na wzrok. To jedno z najpotężniejszych źródeł przekazu informacji z otoczenia. Zaplanowane iluminacje świetlne będą zorientowane na stworzenia wrażenia niezwykłości. Aby pobudzić zmysł wzorku jednocześnie będzie na nas oddziaływać różnorodność kształtów, bogactwo barw oraz samych form. Nie zabraknie również efekty 3D czy inteligentnego oświetlenia. Sam opis brzmi już inspirująco.

Strefa TouchPoint – oddziałuje na dotyk. Jednym z kluczowych elementów wpływających na naszą świadomość komfortu jest właśnie dotyk. Będzie to oddziaływanie poprzez zbudowanie świadomości komfortu cieplnego, poprzez fakturę oraz funkcjonalność.

Strefa AudioZone – oddziałuje na słuch. Prezentowane rozwiązania będą miały na celu maksymalne wyciszenie niechcianych dźwięków i hałasów. Poprzez te korzystne zmiany nasze domy mają się stać prawdziwą strefą komfortu zapewniającą jakościowy wypoczynek.

Strefa AromaSpot – oddziałuje na węch. Przedstawi ciekawe rozwiązania, które zapewne będzie można przenieść na nasze kwadraty. Będzie można się dowiedzieć jak niwelować nieprzyjemne zapachy. Również przez odwołania do zapachów natury będziemy stymulować nasze emocje.

Related Post